2334 LIPSCOMB ST

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3703-77-*-9

$82 340
Assessed Value
$199 220
Market Value
Annual Tax
$52 340
Taxable Value
Ownership
OwnerBROTHERS, WILLIE S
Mailing Address2334 LIPSCOMB ST MELBOURNE FL 32901
Property Details
Year Built1976
Living Area2 738 sq ft
Lot Size14 375 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$199 220
Assessed Value$82 340
Exemptions-$50 722
Taxable Value$52 340